Oferta pracy

Analityk Strategiczny

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Analityk Strategiczny (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010156

Twoje zadania:

  • Sporządzanie analiz, raportów i rekomendacji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji dotyczących obszaru działania
  • Monitorowanie wyników sprzedaży i rentowności, analiza rynku ubezpieczeń korporacyjnych
  • Analiza danych na potrzeby zarządzania budżetem kosztów
  • Zarządzanie sprzedażą oraz poziomem rentowności portfela
  • Przygotowywanie raportów zarządczych - raporty cykliczne i ad hoc
  • Budowa modeli analitycznych wspierających procesy raportowania i planowania
  • Weryfikacja i prowadzenie rozliczeń konkursów realizowanych przez Biuro Sprzedaży Korporacyjnej
  • Badanie oraz analiza jakości danych podmiotów w systemach informatycznych

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 2 letnie doświadczenie w obszarze ilościowej i jakościowej analizie danych oraz raportowaniu zarządczym
  • Znasz metodykę ilościowej i jakościowej analizy danych
  • Posiadasz wiedzę z obszaru metod planowania oraz prognozowania
  • Bardzo dobrze znasz Excel, SAS, SQL, Access, PowerPoint
  • Masz wykształcenie wyższe: matematyka, informatyka, ekonomia, statystyka, ekonometria
  • Umiesz budować modele analityczne
  • Znasz w stopniu podstawowym tematy z zakresu matematyki finansowej
  • Czujesz się dobrze na rynku produktów ubezpieczeniowych dla klientów korporacyjnych
  • Znajomość Think-Cell będzie dodatkowym atutem

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy