Analityk Systemowy

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-20
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2017-10-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, ekspertem w dziedzinie usług obrotu i zarządzania wierzytelnościami, twórcą jednego z pierwszych na rynku funduszu sekurytyzacyjnego.

Swoją ofertę kierujemy do banków, instytucji finansowych, funduszy sekurytyzacyjnych, firm telekomunikacyjnych oraz innych podmiotów gospodarczych świadczących usługi na masową skalę. Gwarantujemy wysoką skuteczność, dopasowanie rozwiązań do procedur i wymagań Klientów oraz poszanowanie zasad prawa i standardów współżycia społecznego.

BEST S.A. od 1997 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasz Pion IT to zgrany zespół około 50 osób, uczestniczących w procesie wytwarzania oprogramowania w oparciu o PMI oraz Agile FDD, administrujący systemami oraz utrzymujący całą infrastrukturę teleinformatyczną Spółki w oparciu o ITIL.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie analizy systemowej i technicznej oraz współpracę z analitykami biznesowymi na potrzeby realizowanych projektów informatycznych. Do obowiązków będzie należała także analiza zakresu, szacowanie kosztu i pracochłonności projektów informatycznych, dokumentowanie prac analitycznych oraz projektowych (UML) oraz współpraca z dostawcami oprogramowania i programistami.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i analizie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych;
  • dobra znajomość notacji UML;
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie wykorzystywania dokumentacji technicznej;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Enterprise Architect;

Oferujemy

  • ciekawą pracę w wiodącej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dużą samodzielność pracy, wyzwania i interesujący zakres obowiązków;
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów;
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkoleniach, certyfikacje);
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji Kandydata);
  • pakiet medyczny;
  • program Work-Life Balance (w tym dofinansowanie do karty Benefit Multisport, dni owoca, udział w grze firmowej Play BEST);
  • pakiet dodatkowych benefitów dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.
Więcej informacji o pracy w BEST S.A. znajdziesz w prezentacji: http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/best-s.a.,15300581
Naszym Pracownikom zapewniamy pracę w nowoczesnym biurze, dostosowanym także do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych teraz i w przyszłości przez BEST S.A. z siedzibą w Gdyni, (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się