Analityk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 26 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
ANALITYK
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Przetwarzanie dużych zbiorów danych i analiza danych portfelowych
  • Budowa i monitoring modeli kredytowych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień
  • Analiza efektywności prowadzonych kampanii sprzedażowych

Ofertę pracy kierujemy do osób posiadających:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub ścisłe)
  • Bardzo dobry poziom obsługi programów komputerowych MS Office, szczególnie MS Excel, MS Access, SQL
  • Ogólna wiedza z zakresu ekonomii i finansów
  • Zdolności analityczne
  • Spostrzegawczość, dokładności i umiejętność wyciągania wniosków
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane znajomość jednego z narzędzi statystycznych (R, Statistica)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w czołowej firmie leasingowej w Polsce.
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę wraz z opieką medyczną
  • Stałe wynagrodzenie i premię motywacją
  • Współpracę z doświadczonymi ekspertami otwartymi na przekazywanie wiedzy
  • Atrakcyjną lokalizację pracy (okolice stacji metra Pole Mokotowskie)

Jeśli:

  • Szukasz pracy w korporacji finansowej
  • Chcesz ustawicznie podnosić swoje kwalifikacje

To dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu, wciąż rozwijającej się poprzez rozwój własnych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Więcej o Millennium Leasing na: www.millennium-leasing.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wysyłając aplikację prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).