Analityk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Benson Consultans Sp. z o.o.

    Jesteśmy zespołem 20+ osób, który od 2006 zajmuje się projektowaniem, budowaniem i dostarczaniem dużych systemów desktopowych, mobilnych i webowych przeznaczonych do optymalizacji  procesów transportowych w wielooddziałowych przedsiębiorstwach.

    Współtworzymy przemiany związane z cyfrową ewolucją w sferze zarządzania logistyką u naszych klientów dostarczając wiedzę, doradzając i wdrażając rozwiązania oparte na najnowszych technologiach. Uważani jesteśmy za wiodącego specjalistę w zakresie stosowania w praktyce biznesowej informatycznych algorytmów optymalizacyjnych.

    Analityk

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy pracownika, który będzie wspierał nasze projekty informatyczne i doradcze od strony analitycznej, zapewniając dobre zrozumienie potrzeb klienta.

    Czego oczekujemy:

    • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku analityka związanego z projektami wdrożeniowymi i/lub zespołem wsparcia klienta
    • wiedzy i praktycznej umiejętności analizy potrzeb klienta
    • umiejętności analizy procesów biznesowych oraz projektowania systemów informatycznych
    • praktycznej znajomości notacji BPMN
    • umiejętności pisania scenariuszy testowych
    • pogodnej osobowości oraz zdolności do zarażania innych energią i zapałem
    • skuteczności w działaniu
    • łatwości formułowania wypowiedzi
    • gotowości do dzielenia się wiedzą
    • wykształcenia wyższego najlepiej w kierunkach związanych z IT, zarządzaniem lub logistyką
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    Obowiązki:

    • dbanie o efektywną komunikację pomiędzy członkami zespołu oraz z klientami
    • analiza potrzeb biznesowych klienta i definiowanie optymalnych rozwiązań
    • pisanie scenariuszy testowych
    • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
    • prowadzenie szkoleń z działania programu oraz asysty wdrożeniowej
    • pomoc w realizowaniu i tworzeniu najlepszych praktyk
    • dbałość o budowanie atmosfery współpracy w ramach własnego zespołu i całej firmy

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, choć jesteśmy również otwarci na inne, elastyczne formy współpracy,
    • możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez udział w nowoczesnych projektach,
    • pracę w przyjaznym środowisku, wśród ludzi nastawionych na rozwój i budowanie pozytywnych relacji,
    • dogodną lokalizację w biurze w centrum Warszawy obok metra (pl. Bankowy)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, przykład wykonanej dokumentacji projektowej mile widziany) za pomocą przycisku: "APLIKUJ".

    Prosimy o podanie w dokumentach aplikacyjnych oczekiwanego przedziału wynagrodzenia.

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Benson Consultants sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Marszałkowska 115 pok. 220, mail: [email protected]  (Pracodawca, Administrator danych)  zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Będą one przechowywane przez rok od dnia przesłania aplikacji.

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Zgadzam się na przetwarzanie przez Benson Consultants sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów niniejszej oraz przyszłych rekrutacji.”.