Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant Radcowski

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECDDP Support Sp. z o.o.

    Opis firmy:

    Grupa ECDDP to jedną z wiodących, międzynarodowych firm konsultingowych, która rozpoczęła swoją działalność na terenie Polski. Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego doradztwa podatkowego i prawnego. Pomagamy w opracowywaniu strategii i wyborze najlepszych rozwiązań dla firm. Zajmujemy się optymalizacją procesów i kosztów działalności. Dzięki bliskiej współpracy z kilkoma kancelariami prawymi, oferta Grupy ECDDP obejmuje kompleksowe doradztwo prawne, związane z prowadzoną przez Klientów działalnością gospodarczą.

    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: AR/03/2018/KTW

    Opis stanowiska:

    • świadczenie bieżącego doradztwa prawnego na rzecz klientów Kancelarii,
    • sporządzanie opinii prawnych,
    • sporządzanie projektów pism procesowych,
    • sporządzanie projektów umów,
    • zastępstwo procesowe,
    • opiniowanie prac legislacyjnych.

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku prawnika w kancelarii prawnej lub dziale prawnym firmy;
    • doświadczenia w prawie pracy, prawie spółek handlowych, prowadzeniu postępowań cywilnych oraz doświadczenie w konstruowaniu umów;
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • możliwość interdyscyplinarnego rozwoju;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • duży poziom samodzielności pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Bardzo prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji."