Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant radcowski

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Waszczuk i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych

Kancelaria Waszczuk i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych istnieje od 1997 roku i świadczy obsługę prawną we wszystkich dziedzinach szeroko rozumianego prawa. Kancelaria prowadzi swoją działalność na terenie województwa opolskiego i dolnośląskiego, ale swoich klientów obsługuje na terenie całego kraju, jak również za granicą. Dodatkowo Nasza Kancelaria ściśle współpracuje z kancelarią adwokacką i notarialną, prawnikiem posiadającym uprawnienia do występowania przed sądami w Republice Federalnej Niemiec oraz Austrii, a także z doradcą podatkowym oraz dużym biurem rachunkowym, co stwarza możliwość świadczenia usług prawnych w pełnym i kompleksowym zakresie.

Działalność Kancelarii skoncentrowana jest na obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz należących do międzynarodowych koncernów, jednostek samorządu terytorialnego oraz ich jednostek organizacyjnych, a w tym jednostek budżetowych oraz spółek komunalnych, a także podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Miejsce pracy: Opole
Region: opolskie

Opis stanowiska:

Kancelaria Waszczuk i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych Oddział w  Opolu  poszukuje do współpracy w pełnym wymiarze czasu pracy aplikanta radcowskiego I roku oraz osób rozpoczynających aplikację radcowską w styczniu 2018 roku.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości prawa cywilnego materialnego i procesowego;
  • znajomości prawa gospodarczego i handlowego;
  • znajomości prawa pracy;
  • znajomości programów Lex, MS Office;
  • sumienności, terminowości i dobrej organizacji pracy.
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pracę w Kancelarii o stabilnej pozycji na rynku dającej możliwość kontynuacji współpracy również po uzyskaniu uprawnień zawodowych;
  • elastyczne podejście do czasu pracy w związku z koniecznością odbywania szkolenia na aplikacji;
  • pracę w młodym i prężnym zespole;
  • stały rozwój zawodowy (praca w komórce spraw trudnych i ambitnych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Waszczuk i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych z siedzibą w Namysłowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Waszczuk i Partnerzy Spółka Partnerska Radców Prawnych z siedzibą w Namysłowie przy ul. Partyzantów 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się