Aplikant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Aplikant
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Prowadzenie bieżącej obsługi prawnej w zakresie działalności spółki i podmiotów powiązanych,
    • Doradztwo prawne, w szczególności w obszarze zagadnień dotyczących prawa pracy, w tym przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa cywilnego, rynków kapitałowych i nieruchomości,
    • Przygotowywanie i opiniowanie pism procesowych oraz przedsądowych, opinii prawnych, projektów uchwał organów spółki, umów i innych dokumentów z zakresu bieżącej działalności spółki, w tym regulaminów wewnętrznych,
    • Ocena ryzyka prawnego planowanych działań spółki,
    • Monitorowanie zmian w prawie,
    • Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach z podmiotami trzecimi,
    • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami i sądami,
    • Prowadzenie spraw sądowych i egzekucyjnych,
    • Wsparcie merytoryczne innych członków zespołu, w związku z realizowanymi projektami.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość prawa pracy, cywilnego oraz gospodarczego,
    • Umiejętność współpracy i komunikacji z osobami na różnym poziomie w organizacji,
    • Dobra znajomość obsługi komputera oraz systemów informacji prawnej,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wypowiedzi na piśmie,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

     Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
    • Forma pracy do uzgodnienia,
    • Atrakcyjny system wynagradzania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.