Application Support Specialist

Billennium S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

Billennium S.A

Mangalia 2a

Warszawa

Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.
Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.
Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy 8 oddziałów na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

Aktualnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Zadania:

  • Wsparcie w zakresie L2/L3 aplikacji w modelu SaaS,
  • Utrzymywanie i zarządzanie konfiguracją aplikacji,
  • Obsługa incydentów/requestów,
  • Kontakty z producentem rozwiązania,
  • Bieżący monitoring powierzonych zadań oraz raportowanie postępów,
  • Utrzymywanie dobrej i ciągłej komunikacji w zespole projektowym oraz z klientem,
  • Udział w testach aplikacji (testy regresji).

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia użytkowników lub aplikacji w zakresie L2/L3,
  • Znajomość rozwiązań dedykowanych dla sektora e-learning (klasy HCM/LMS – np. Workday/Cornerstone/SuccessFactor lub innego),
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)/gSuite,
  • Praktyczna znajomość procesów i procedur ITIL,
  • Znajomość narzędzi ITSM,
  • Mile widziane doświadczenie we wsparciu aplikacji chmurowych.

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie, możliwość wyboru formy współpracy (UoP/B2B),
  • Możliwość pracy w modelu częściowo zdalnym,
  • Szkolenia wstępne i plan rozwoju, wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy