Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt PHP

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
    Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
    Polska, Warszawa
    Nr ref.: AP/PHPA/WAW/05/P

    PROJEKT:

    Rozbudowa warstwy front-end systemu CRM. Głównym celem biznesowym projektu jest wzrost uproduktowienia i retencji Klientów poprzez zapewnienie sprzedawcom pełnej informacji o Klientach w ramach widoku 360 stopni. W zakresie projektu jest zarówno warstwa prezentacji jak i integracja z systemami produktowymi.

    Obowiązki:

    • Uczestnictwo we wszystkich fazach rozbudowy systemu
    • Przygotowywanie projektów rozwiązań
    • Wspieranie ekspercką wiedzą techniczną zespołów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne (programowanie obiektowe, projektowanie algorytmów, znajomość podstawowych zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania)
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji/stron internetowych w języku PHP (5+ lat), znajomość technologii JavaScript, CSS, jQuery, Bootstrap itd.
    • Bardzo dobra znajomość SQL (MySQL/Postgresql), tworzenie złożonych oraz wydajnych zapytań
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z integracją za pomocą WebService'ów (SOAP, WSDL, XSD, XTD, XML, JSON)
    • Znajomość narzędzi oraz teorii wersjonowania kodu
    • Znajomość metodyk Agile

    Mile widziane:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • Dodatkowym atutem będzie
    • Znajomość platformy YetiForce
    • Znajomość platformy Smarty
    • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
    • Doświadczenie w zakresie budowy rozwiązań CRM
    • Doświadczanie UX/UI

    Oferujemy

    Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    Stabilne zatrudnienie
    w profesjonalnym środowisku
    Zróżnicowany zakres realizowanych
    projektów
    Prywatna opieka
    medyczna i karta sportowa
    Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
    Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej Spółce z branży IT o wysokich standardach działania
    • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
    • Szkolenia
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwości rozwoju
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email

    [email protected]

    IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Architekta PHP.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.