Architekt

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-05-30
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-06-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projekty Komercyjne Sp. z o.o.

    Firma Projekty Komercyjne Sp. z o.o. to zespół profesjonalnych i wykwalifikowanych projektantów świadczących najwyższej jakości usługi projektowe dostosowane do potrzeb Inwestora.

    Architekt

    Miejsce pracy: Radom
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Obowiązki:

    • wsparcie realizacji projektów,
    • współpraca z projektantem architektury przy opracowywaniu dokumentacji architektonicznej obiektów budowlanych,
    • samodzielne opracowywanie projektów,
    • koordynacja międzybranżowa projektów architektury.

    Wymagania:

    • ukończone studia wyższe na kierunku Architektura,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania architektury,
    • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
    • znajomość przepisów techniczno-budowlanych,
    • mile widziana znajomość programów: Autodesk Revit oraz programów do wizualizacji, np. Lumion,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • kreatywność, samodzielność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • ciekawą pracę przy zróżnicowanych zagadnieniach technicznych,
    • praca w młodym i dynamicznym Zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Projekty Komercyjne Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” zgadzasz się na przetwarzanie przez Projekty Komercyjne Sp. z o.o. danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.