Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Systemów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.06.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W e-point SA, w przeciągu 20 lat aktywności na rynku, stworzyliśmy dedykowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji w ponad 30 KRAJACH. Łącznie zrealizowaliśmy blisko PÓŁ TYSIĄCA różnorodnych projektów. Obok sukcesów komercyjnych istotny jest fakt, że średni staż naszych pracowników jest długi, co świadczy o konsekwentnym realizowaniu strategii „WORK AND LIFE BALANCE”, czyli o poszanowaniu potrzeb każdego członka naszego niemałego zespołu.

Aktualnie do projektów związanych z dużymi wdrożeniami systemów e-commerce
poszukujemy osoby na stanowisko

Wynagrodzenie: 9000-11000 zł brutto
Nr ref. : 2017_10_architekt_systemów
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • współtworzenie złożonych systemów e-commerce dla dużych klientów w Polsce i na świecie:
    • analiza posiadanych przez klienta systemów,
    • projektowanie nowych rozwiązań, w zakresie:
      • interfejsów użytkownika,
      • integracji z innymi systemami,
      • wymagań niefunkcjonalnych,
      • wysokopoziomowej architektury systemu,
    • szacowanie pracochłonności realizacji (wycena),
    • planowanie i wsparcie realizacji utrzymania systemów,
  • współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązania:
    • specyfikowanie funkcji systemu,
    • tworzenie struktur danych i danych testowych,
    • wsparcie dla programistów,
    • testowanie i odbiór zaimplementowanych funkcji,
  • współpraca przy koordynacji pracy, w zależności od potrzeb projektu:
    • rola Scrum Mastera,
    • tworzenie harmonogramów,
    • negocjacje z klientem na temat zakresu i harmonogramu zmian,
  • współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta,
  • śledzenie trendów rynkowych,
  • optymalizacja pracy zespołu.
Wymagane kwalifikacje:
  • doświadczenie w projektowaniu, analizie lub implementacji systemów informatycznych,
  • umiejętność słuchania i jasnego, klarownego komunikowania,
  • umiejętności techniczne:
    • ogólna wiedza informatyczna,
    • technologie internetowe,
    • relacyjne bazy danych,
    • podstawy SEO/SEM,
    • podstawy bezpieczeństwa informatycznego,
    • podstawy programowania,
  • dokładność i systematyczność,
  • samodzielność,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
  • język angielski komunikatywny (część rozmowy kwalifikacyjnej będzie w języku angielskim)
Oferujemy:
  • duże, ciekawe projekty w profesjonalnym, zgranym zespole,
  • wynagrodzenie:  9000-11000 zł brutto miesięcznie (umowa o pracę),
  • możliwość realizowania własnych Idei Wartych Kodowania ,
  • możliwość współtworzenia dobrych praktyk i standardów,
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe
  • opiekę medyczną (Medicover),
  • indywidualne ćwiczenia z profilaktyki wad postawy w siedzibie firmy
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

Oferty prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem: Nr ref. 2017_10_architekt_systemów

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

  • zgłoszenie kandydata na adres praca@e-point.pl, z dopiskiem: Nr ref. 2017_10_architekt_systemow, zawierające CV oraz opcjonalnie list motywacyjny,
  • test online sprawdzający kompetencje kandydata,
  • jedna, dwie lub trzy rozmowy rekrutacyjne z pracownikami e-point SA

Do aplikacji prosimy dołączyć dopisek: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przetwarzanie ich w przyszłości (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami)".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się