Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Architekt Systemów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W e-point SA, w przeciągu 20 lat aktywności na rynku, stworzyliśmy dedykowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji w ponad 30 KRAJACH. Łącznie zrealizowaliśmy blisko PÓŁ TYSIĄCA różnorodnych projektów. Obok sukcesów komercyjnych istotny jest fakt, że średni staż naszych pracowników jest długi, co świadczy o konsekwentnym realizowaniu strategii „WORK AND LIFE BALANCE”, czyli o poszanowaniu potrzeb każdego członka naszego niemałego zespołu.

    Aktualnie do projektów związanych z dużymi wdrożeniami systemów e-commerce
    poszukujemy osoby na stanowisko

    Wynagrodzenie: 9000-11000 zł brutto
    Nr ref. : 2017_10_architekt_systemów
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:
    • współtworzenie złożonych systemów e-commerce dla dużych klientów w Polsce i na świecie:
      • analiza posiadanych przez klienta systemów,
      • projektowanie nowych rozwiązań, w zakresie:
        • interfejsów użytkownika,
        • integracji z innymi systemami,
        • wymagań niefunkcjonalnych,
        • wysokopoziomowej architektury systemu,
      • szacowanie pracochłonności realizacji (wycena),
      • planowanie i wsparcie realizacji utrzymania systemów,
    • współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązania:
      • specyfikowanie funkcji systemu,
      • tworzenie struktur danych i danych testowych,
      • wsparcie dla programistów,
      • testowanie i odbiór zaimplementowanych funkcji,
    • współpraca przy koordynacji pracy, w zależności od potrzeb projektu:
      • rola Scrum Mastera,
      • tworzenie harmonogramów,
      • negocjacje z klientem na temat zakresu i harmonogramu zmian,
    • współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta,
    • śledzenie trendów rynkowych,
    • optymalizacja pracy zespołu.
    Wymagane kwalifikacje:
    • doświadczenie w projektowaniu, analizie lub implementacji systemów informatycznych,
    • umiejętność słuchania i jasnego, klarownego komunikowania,
    • umiejętności techniczne:
      • ogólna wiedza informatyczna,
      • technologie internetowe,
      • relacyjne bazy danych,
      • podstawy SEO/SEM,
      • podstawy bezpieczeństwa informatycznego,
      • podstawy programowania,
    • dokładność i systematyczność,
    • samodzielność,
    • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
    • język angielski komunikatywny (część rozmowy kwalifikacyjnej będzie w języku angielskim)
    Oferujemy:
    • duże, ciekawe projekty w profesjonalnym, zgranym zespole,
    • wynagrodzenie:  9000-11000 zł brutto miesięcznie (umowa o pracę),
    • możliwość realizowania własnych Idei Wartych Kodowania ,
    • możliwość współtworzenia dobrych praktyk i standardów,
    • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe
    • opiekę medyczną (Medicover),
    • indywidualne ćwiczenia z profilaktyki wad postawy w siedzibie firmy
    • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno

    Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

    Oferty prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem: Nr ref. 2017_10_architekt_systemów

    Przebieg procesu rekrutacyjnego:

    • zgłoszenie kandydata na adres praca@e-point.pl, z dopiskiem: Nr ref. 2017_10_architekt_systemow, zawierające CV oraz opcjonalnie list motywacyjny,
    • test online sprawdzający kompetencje kandydata,
    • jedna, dwie lub trzy rozmowy rekrutacyjne z pracownikami e-point SA

    Do aplikacji prosimy dołączyć dopisek: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przetwarzanie ich w przyszłości (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami)".

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.