Oferta pracy

Architekt

Lipińscy DomyO firmie

  • Belgijska 69
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lipińscy Domy

Belgijska 69

Wrocław

Lipińscy Domy Biuro Projektowe

Jesteśmy niewielką firmą rodzinną – architektami od pokoleń, których głównym celem jest projektowanie wygodnych rodzinnych domów. Projektujemy od ponad dwudziestu lat, w ciągu których zostało zrealizowanych kilkadziesiąt tysięcy domów na podstawie naszych projektów.

Zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy pierwszy certyfikowany dom pasywny w Polsce, który uzyskał certyfikat Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt i tytuł pierwszego domu pasywnego zrealizowanego w krajach Europy środkowo-Wschodniej.

Wprowadziliśmy, jako pierwsi, na polski rynek gotowe projekty domów energooszczędnych, w których zawarliśmy doświadczenie i wiedzę zdobytą przy realizacji domu pasywnego. Jednocześnie zapoczątkowaliśmy promowanie budownictwa energooszczędnego w Polsce.

Architekt

Opis stanowiska:

Praca w biurze architektonicznym, projektującym domy jednorodzinne oraz zespoły mieszkaniowe szeregowe, wielorodzinne i pensjonaty, restauracje, warsztaty itp.

Praca na etacie, w zespole na samodzielnym stanowisku architekta - praca związana jest z kreśleniem projektów, wprowadzaniem zmian do projektów, weryfikacją projektów z warunkami zabudowy, rozwijaniem koncepcji architektonicznych. Możliwość udziału w konkursach architektonicznych.

Wymagania:

  • Skończone studia magisterskie na wydziale Architektury z tytułem mgr inż.arch.;
  • Bardzo dobra znajomość programów komputerowych;
  • Dokładność i precyzja w kreśleniu;
  • Terminowość oraz odpowiedzialność za realizowane projekty;
  • Kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność obliczania charakterystyk energetycznych w programie CERTO. Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

Programy:

  • AutoCAD (2D i 3D) / ZW-CAD
  • Photoshop / Corel Draw

Mile widziane:

  • 3Ds Max + V-ray
  • SketchUp
  • Illustrator
  • InDesign

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Przyjemne warunki pracy
  • Płatne nadgodziny
  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (zawierającej CV oraz portfolio) klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy