Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Area Manager

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (Przedstawiciel handlowy)
    Miejsce pracy:  woj. pomorskie
    VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją jednak ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze. Czekamy teraz na Ciebie. Dołącz do nas. Zaaplikuj!

    Opis stanowiska

    Do głównych zadań Przedstawiciela Handlowego będzie należało ustalanie, realizacja i osiąganie planów sprzedaży poprzez współpracę z klientami firmy. Kandydat powinien posiadać zdolności analityczne, wysokie umiejętności interpersonalne, a także doświadczenie we współpracy z klientami B2B.

    Zakres obowiązków

    • Rozwój współpracy z partnerami firmy, a także z innymi grupami docelowymi: developerami, architektami oraz montażystami
    • Zarządzanie bieżącymi kontaktami
    • Realizacja planów sprzedażowych dla obsługiwanego obszaru
    • Rozwój sieci dystrybucji
    • Monitorowanie zmian otoczenia rynkowego
    • Regularne wizyty u klientów
    • Opracowywanie i dostarczanie planów sprzedażowych, raportów i statystyk
    • Zapewnianie efektywnej współpracy z innymi działami firmy

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami B2B w branży materiałów budowlanych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
    • Zdolność do tworzenia, utrzymywania i rozwijania kontaktów biznesowych
    • Bardzo dobra obsługa komputera, w tym Microsoft Office, mile widzialne doświadczenie w pracy z systemem CRM

    Oferujemy

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Bonus uzależniony od wyników sprzedaży oraz samochód służbowy
    • Kompleksowe międzynarodowe oraz lokalne programy szkoleniowe
    • Pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną
    • Unikatową atmosferę pracy, w której wartości firmy odgrywają kluczową rolę

    Zainteresowany?

    Jeśli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem skontaktuj się z lokalnym Działem HR, Warszawa ul.Krakowiaków 34 i złóż swoją aplikację za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Poznaj nas

    Nasza firma rozpoczęła działalność w 1941 roku w Danii. w 1942 roku jej założyciel, inżynier Villum Kann Rasmussen, wynalazł współczesne okno do poddaszy. Obecnie VELUX jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a nasze produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. Grupa VELUX ma fabryki w 9 państwach i przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach, a nasza oferta obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, świetlików, okien do płaskiego dachu, kołnierzy aluminiowych a także rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Na całym świecie zatrudniamy około 10 tys. pracowników, z czego w polskiej spółce handlowej i trzech fabrykach pracuje 1600 osób.