Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

ASP.NET Developer

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Czym będziesz się zajmować?

    • Wytwarzaniem oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą, wymaganą funkcjonalnością (tworzenie nowych i modyfikacja istniejących funkcjonalności) oraz wzorcami projektowymi
    • Analizą wymagań tworzonego oprogramowania w warstwie aplikacyjnej oraz integracyjnej (funkcjonalnych, niefunkcjonalnych) oraz projektowanie architektury oprogramowania
    • Przygotowywaniem i przeprowadzaniem testów oprogramowania (w tym testów jednostkowych, integracyjnych)

    Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

    • Wykształcenie wyższe, minimum: studia I stopnia (inżynier/licencjat) informatyka lub pokrewne
    • Minimum 6 miesięczne doświadczenie w programowaniu .NET
    • Dobra znajomość ASP.NET MVC
    • Dobra znajomość: Html5, JavaScript, CSS
    • Dobra znajomość Bootstrap (3/4) oraz umiejętność tworzenia responsywnych rozwiązań
    • Umiejętność posługiwania się Web API, AJAX, JSON, REST
    • Umiejętność programowania z wykorzystaniem Visual Studio oraz C#
    • Znajomość systemu kontroli wersji (np. Git, TFS, SVN) oraz narzędzi developerskich (np. Visual Studio Code)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność zarządzania czasem
    • Kreatywność i komunikatywność

    Mile widziane:

    • Certyfikat MCSA Web Application
    • Certyfikat MCSA Web Developer lub gotowość do jego uzyskania w krótkim czasie
    • Umiejętność wykorzystania jednego z frameworków: Angular, React, Node, Knockout itp.
    • Znajomość narzędzi wspomagających budowanie rozwiązań: webpack, npm itp.
    • Znajomość .NET Core

    Benefity

    • Praca w największej spółce IT
    • Dostęp do zaawansowanych technologii
    • Szkolenia
    • Kursy językowe
    • Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Wyjazdy integracyjne
    • Drużyna Active Team
    • Owocowe poniedziałki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.