Oferta pracy

Asystent Architekta

AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Asystent

Spółka WFH to organizacja o poznańskich korzeniach, założona przez specjalistów działających na rynku nieruchomości. Działalność grupy opiera się głównie na budowie komercyjnych obiektów handlowych oraz budynków mieszkalnych.

W związku z intensywnym rozwojem grupy kapitałowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • współpraca z głównym projektantem w zespole;
  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych obiektów kubaturowych;
  • koordynacja międzybranżowa;
  • prowadzenie niezbędnych uzgodnień i reprezentowanie Inwestora przed urzędem,
  • inne prace okołoprojektowe związane z realizacją bieżących zleceń.

Wymagania główne:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Architektura);
  • znajomość programów ArchiCAD, AutoCAD, MS Office;
  • znajomość przepisów techniczno-budowlanych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, inicjatywa, dobra organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialność, obowiązkowość i sumienność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy projektowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych i handlowych;
  • znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w realizacji ciekawych projektów;
  • podnoszenia kwalifikacji i odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy;
  • pracę w pełnym zaangażowania, doświadczonym zespole;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy