Oferta pracy

Asystent architekta

Imerco sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Przemysłowa 39
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Imerco sp. z o.o. sp.k.

Przemysłowa 39

Poznań

Spółka IMERCO jest polskim biurem projektowo – konsultingowym, w obszarze projektów architektoniczno-budowlanych, zlokalizowanym w Poznaniu.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • udział w projektach architektury, w zakresie rysunków i sporządzania dokumentacji technicznej pod nadzorem doświadczonych projektantów

Wymagania:

  • min. Ukończone studia I stopnia - Architektura
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office
  • umiejętność tworzenia zestawień tabelarycznych w programie Excel
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole wielobranżowym
  • pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy