Oferta pracy

Asystent Architekta

Space2Design spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Asystent

Space2Design jest wielobranżową firmą projektową oferującą kompleksowe usługi – od analiz chłonności terenu, wstępnych koncepcji i renderingów po projekty budowlane i wykonawcze wraz z przeprowadzaniem procedur uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Oprócz standardowych projektów 2D, specjalizuje się w projektowaniu w standardzie BIM. Nasz zespół to wykfalifikowani specjaliści – architekci, projektanci konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych. Współdziałanie międzybranżowe pozwala nam na osiąganie optymalnych rozwiązań na wszystkich etapach powstawania projektu.

Firma Space2Design powstała jako dopełnienie działalności SpaceFactory Holding, zapewniając klientom – inwestorom, deweloperom i najemcom nieruchomości komercyjnych -  najwyższy standard i jakość usług.

Zadania:

  • opracowywanie koncepcji architektonicznych
  • opracowywanie kompletnej dokumentacji budowlanej i wykonawczej
  • koordynacja wielobranżowa i współpraca z projektantami z wielu dziedzin
  • pomoc przy prowadzeniu nadzorów autorskich nad realizowanymi budowami

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języków obcych: angielski
  • doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektów obiektów biurowych, magazynowych, produkcyjnych oraz użyteczności publicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Architektura
  • co najmniej 2 letnia praktyczna znajomość Revita – do potwierdzenia pomyślnym zdaniem testu umiejętności w obsłudze oprogramowania na konkretnym problemie projektowym,
  • praktyczna znajomość programów: AutoCad, MS Office,
  • dobre umiejętności organizacyjne (organizacja i planowanie zadań, terminowość, systematyczność) oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • kreatywność i pomysłowość w tworzeniu indywidualnych projektów
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe i premiowy system motywacyjny
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia udokumentowanej praktyki na budowie
  • dynamiczny rozwój zawodowy w dostosowany do kompetencji i ambicji kandydata
  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach na terenie całego kraju - tworzenie projektów na budowę, nie do szuflady,
  • unikalne doświadczenie we wdrażaniu BIM dla wszystkich branż (architektura, konstrukcje, MEP, koordynacja i zarządzanie) oraz na wszystkich etapach inwestycyjnych (3D, 4D, 5D, 6D),

CV kandydata lub wiadomość powinny zawierać link do portfolio projektowego opublikowanego na dedykowanej stronie www, portalu behance.net lub issuu.com – kandydatury bez portfolio projektowego nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy