Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Biurowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAL-BUD-1 Sp. z o.o. Sp. K.

    Dynamicznie rozwijająca się Firma z branży budowlano-deweloperskiej

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu firmy,
    • Dbanie o wizerunek firmy i wygląd biura,
    • Obsługa połączeń telefonicznych,
    • Obsługa poczty oraz przesyłek kurierskich,
    • Koordynacja korespondencji przychodzącej / wychodzącej zgodnie z obiegiem dokumentów,
    • Pomoc w archiwizacji dokumentów,
    • Redagowanie pism na potrzeby biura,
    • Obsługa gości przybywających na spotkania,
    • Przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań zgodnie z wskazanym harmonogramem  spotkań,
    • Wykonywanie bieżących czynności administracyjnych,
    • Organizowanie usług i zakupów na potrzeby biura,
    • Inne prace zlecone przez Przełożonego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Skrupulatność, samodzielność, dokładność,
    • Umiejętność  ustalania priorytetów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej i stabilnej firmie,
    • Umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Miłą atmosferę pracy.
    • Pakiet świadczeń socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - CV
    - klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)prowadzonego przez MAL-BUD-1 Sp. z o.o. Sp. K."