Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Biurowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-01-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MAL-BUD-1 Sp. z o.o. Sp. K.

Dynamicznie rozwijająca się Firma z branży budowlano-deweloperskiej

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu firmy,
  • Dbanie o wizerunek firmy i wygląd biura,
  • Obsługa połączeń telefonicznych,
  • Obsługa poczty oraz przesyłek kurierskich,
  • Koordynacja korespondencji przychodzącej / wychodzącej zgodnie z obiegiem dokumentów,
  • Pomoc w archiwizacji dokumentów,
  • Redagowanie pism na potrzeby biura,
  • Obsługa gości przybywających na spotkania,
  • Przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań zgodnie z wskazanym harmonogramem  spotkań,
  • Wykonywanie bieżących czynności administracyjnych,
  • Organizowanie usług i zakupów na potrzeby biura,
  • Inne prace zlecone przez Przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Skrupulatność, samodzielność, dokładność,
  • Umiejętność  ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - CV
- klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)prowadzonego przez MAL-BUD-1 Sp. z o.o. Sp. K."