Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. HR

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kraków
    Localization Care Sp. z o.o. Sp. k., krakowska firma specjalizująca się w usługach z zakresu tłumaczeń, lokalizacji i copywritingu poszukuje osoby zainteresowanej pracą na pół etatu w dziale HR (rekrutacja).

    Nie wymagamy doświadczenia. Jedynym kryterium jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz chęć do zdobywania nowych umiejętności!

    Usługi firmy dostarczane są na wszystkie światowe rynki, a praca w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole może być źródłem dużej satysfakcji.

    Wymagania:

    • doskonała znajomość języka angielskiego
    • zdolności organizacyjne
    • systematyczność, dokładność, terminowość
    • umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i w grupie (z zespołem i podwykonawcami)
    • zaangażowanie oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń

    Zakres obowiązków:

    • poszukiwanie i rekrutacja tłumaczy oraz innych specjalistów językowych
    • dbanie o aktualizację bazy danych oraz profili tłumaczy (w systemie XTRF)
    • odpowiadanie na zapytania tłumaczy oraz klientów, przygotowywanie dokumentów
    • inne zadania w zależności od potrzeb firmy, aktywna pomoc działowi zarządzania projektami oraz sprzedaży.

    Oferujemy:

    • szansę na rozwój w stabilnej, sprawnie zarządzanej firmie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym,
      co stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy
    • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
    • pracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pół etatu)

    Aplikacje proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Localization Care Sp. z o.o Sp. k danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.“
    bottom