Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych graczy w branży zakupów grupowych. Mamy już ponad 650 000 wiernych użytkowników, którym codziennie w całym kraju oferujemy ciekawe produkty i usługi naszych Partnerów Biznesowych, po bardzo atrakcyjnych cenach - obniżki nawet do 90%.
    Wejdź na www.mydeal.pl i sprawdź to.

    Sukces MyDeal to połączenie międzynarodowego doświadczenia, nieskończonych możliwości Internetu z pasją pracy naszych pracowników i ich zamiłowania do aktywności pozazawodowej.

    Jeśli jesteś osobą aktywną i pełną niestandardowych pomysłów przekładających się na sukcesy zawodowe, lubisz podróże i zakupy przez Internet, a odkrywanie nowych możliwości Twojego miasta jest Ci bliskie - to zdecydowanie szukamy właśnie Ciebie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    • Chcesz rozwijać swoje umiejętności jako pracownik Biura Obsługi Klienta,
    • Lubisz pomagać ludziom i sprawia Ci to satysfakcję,
    • Chcesz zdobywać nowe doświadczenia i podnosić swoje kwalifikacje,
    • Praca to dla Ciebie coś więcej, niż wykonywanie obowiązków od A do Z,
    • Ogarniasz pakiet MS Office,
    • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
    • Wiesz co to jest Zappos i dlaczego jest to firma, do której ludzie najchętniej wracają,
    • Potrafisz w sposób kreatywny rozwiązywać problemy,
    • Masz optymistyczne usposobienie i dużo cierpliwości,
    • Posiadasz status studenta,
    • Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku, między 8.00 a 18.00.

    Ta praca jest dla Ciebie!

    Opis stanowiska:

    • Pisanie serdecznych maili do naszych sympatycznych użytkowników,
    • Tłumaczenie im przez telefon oraz e-mail, że oczywiście mają rację, ale…,
    • Dostarczanie informacji tak, aby nie budziły wątpliwości,
    • Pomaganie użytkownikom w precyzowaniu zgłoszeń i reklamacji oraz realizacji zamówień
    • Budowanie pozytywnej relacji z Klientami.

    W zamian chętnie zaproponujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
    • Praca w zgranym, optymistycznie nastawionym do życia zespole :)
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży e-commerce.

    Jeśli jesteś osobą, której szukamy - czekamy na Twoje aktualne CV!