Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sato Polska- producent etykiet, oddział międzynarodowej grupy SATO, z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

    • realizacja zamówień sprzedaży,
    • obsługa posprzedażowa,
    • utrzymywanie stałych kontaktów i dobrych relacji z klientami,
    • przygotowywanie ofert i kalkulacji,
    • udzielanie informacji o produktach.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niezbędna do codziennej komunikacji,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • zgrany zespół,
    • nowoczesne biuro.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."