Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. rachunkowości

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKF BPO Consult jest profesjonalnym dostawcą usług księgowych oraz kadrowo-płacowych obsługującym Klientów polskich oraz międzynarodowych.

    Miejsce Pracy: Katowice
    nr. ref. AK/RWA/01/18

    Zakres obowiązków

    • księgowanie dokumentów źródłowych wyznaczonych klientów,
    • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,
    • segregacja i archiwizacja dokumentów,
    • fakturowanie sprzedaży, wprowadzanie przelewów do realizacji,
    • inne prace biurowe i administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych
      w ramach działu.

    Poszukiwane kompetencje

    • student w trakcie nauki, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki,
    • mile widziane ukończone liceum ekonomiczne,
    • znajomość zagadnień finansowo – księgowych,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • umiejętność uczenia się i stosowania posiadanej wiedzy,
    • chęć rozwoju w dziedzinie podatków i rachunkowości,
    • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

    Oferujemy

    • zatrudnienie na umowę zlecenie na pełny wymiar czasu lub w godzinach dopasowanych do grafiku zajęć;
    • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy  w rachunkowości;
    • udział w ciekawych projektach.
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • szkolenia merytoryczne i językowe,
    • świadczenia medyczne,
    • pracę w firmie która jest akredytowanym pracodawcą ACCA,
    • wyjazdy i spotkania integracyjne,
    • przejrzysty proces wdrożenia, wspólne pierwsze dni w pracy, Welcomepack dla każdego,
    • Pracę w firmie, która zajęła VI miejsce w rankingu najlepszych spółek audytorskich według dziennika Rzeczpospolita wg danych z 2016 r. oraz I miejsce w rankingu najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku New Connect oraz na rynku głównym według Gazety Giełdy Parkiet.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych osobowych jest PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną  odpowiedzialnością sp.k. ul. Orzycka 6 lok.1 B, 02-695 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w związku z rekrutacją. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny.

    Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul.Orzycka 6 lok. 1B 02-695 Warszawa procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania, samo zaś ich podanie jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym spółkom należącym do Grupy PKF Consult.”