Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. sprzedaży i obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 18.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r.

    Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    - sprzedaż i promowanie usług firmy poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami( to nie jest call center)

    - przygotowywanie oraz nadzór ofert dla klientów

    - utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów i partnerów

    - zarządzanie bazą danych

    - realizacja oraz raportowanie wyznaczonych celów zgodnie z harmonogramem

    - uczestniczenie w targach, konferencjach, spotkaniach u klienta

    Wymagania:

    - doświadczenie zawodowe - min. 2 lata

    - łatwość nawiązywania kontaktów, duże umiejętności interpersonalne

    - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)

    - wykształcenie wyższe, ostatni rok studiów lub student studiów zaocznych

    - znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)

    - obsługa komputera pozwalająca na swobodną pracę w środowisku Windows oraz Internecie

    - systematyczność, kreatywność, dokładność, skuteczność, samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się

    Dodatkowym atutem będzie:

    - prawo jazdy kat. „B”

    - znajomość branży certyfikacji ISO lub szkoleń

    - doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

    - doświadczenie w obsłudze baz CRM

    Oferujemy:

    - umowę o pracę

    - prywatną opiekę medyczną oraz pakiet benefit

    - wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od wyników sprzedaży

    - pracę od poniedziałku do piątku

    - możliwość rozwoju zawodowego

    - pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kreatywnym zespole

    Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV  .

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji” Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Gintrowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.