Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. techniczno-administracyjnych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • kompleksowe administrowanie budynkami i podległymi pracownikami
    • koordynowanie prac naprawczych i remontowych w budynkach pracodawcy na powierzonym terenie
    • zarządzanie flotą samochodów służbowych
    • zakup wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych
    • organizacja i prowadzenie współpracy z firmami serwisowymi, dostawcami usług i partnerami

    Wymagania

    • wykształcenie minimum średnie lub wyższe techniczne
    • doświadczenie w zakresie technicznego utrzymania budynków i znajdujących się w nich instalacji
    • prawo jazdy i własny samochód
    • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność i ponadprzeciętne zaangażowanie
    • dyspozycyjność
    • posiadanie uprawnień elektrycznych, będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • niezbędne narzędzia pracy
    • warunki pracy sprzyjające osiąganiu samorealizacji zawodowej
    • zróżnicowany zakres obowiązków