Asystent/ka brokera

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Al. Śląska 1, 54-145 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Supra Brokers S.A. wiodący broker ubezpieczeniowy na rynku polskim w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje ambitnego, doświadczonego, energicznego i nastawionego na sukces kandydata na nowe stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    ZADANIA

    • udział w bieżącej obsłudze procesu ubezpieczeniowego
    • praca z dokumentem ubezpieczeniowym
    • udział w prowadzeniu procedur wyboru ubezpieczyciela
    • przygotowywanie wniosków ubezpieczeniowych
    • kontakt z Klientem i z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
    • współpraca z brokerem

    WYMAGANIA

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • umiejętności analityczne
    • obsługa urządzeń biurowych

    PONADTO OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • umiejętności pracy w zespole
    • dużej odpowiedzialności za powierzone zadania
    • umiejętności pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
    • gotowości do pogłębiania wiedzy z zakresu ubezpieczeń

    OFERUJEMY

    • współpracę z doświadczonym brokerem
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szkolenia
    • ścieżkę kariery w kierunku brokera ubezpieczeniowego – oczekiwane zdanie egzaminu brokerskiego
    • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin 8-16, od poniedziałku do piątku
    • stacjonarne miejsce pracy
    • kartę Multisport, opiekę medyczna, ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.