Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Technologa

  • Chodzież, wielkopolskie
  • Asystent
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. zatrudnią osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chodzież

    Wymagania:

    • wyksztalcenie wyższe kierunkowe (technologia chemiczna ceramiki, inżynieria materiałowa, chemia)
    • znajomość pakietu MS Office
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym branży ceramicznej
    • znajomość zagadnień Lean
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

    Zakres obowiązków:

    • kontrola nad prawidłowością przebiegu procesu produkcyjnego
    • analizowanie jakości wyrobów i półfabrykatów
    • identyfikacja wad produkcyjnych, ustalenie miejsca i przyczyn ich występowania
    • podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
    • udział w opiniowaniu projektów nowych wyrobów
    • udział w przygotowaniu dokumentacji technologicznej
    • przygotowywanie prób technologicznych
    • współpraca z działem produkcyjnym oraz działem KJ

    Poszukujemy osoby energicznej, komunikatywnej i dobrze zorganizowanej, wykazującej się samodzielnością.

    Oferujemy

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szansę rozwoju zawodowego oraz szkolenia
    • pracę w profesjonalnym i miłym zespole
    • atrakcyjny pakiet socjalny

    CV należy składać klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.