Asystent Project Managera

  • Brodnica, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VISOTEC SOCHA Sp. z o.o., członek międzynarodowej Grupy VISOTEC, zajmującej się kompleksową realizacją w zakresie projektowania, produkcji i serwisu systemów identyfikacji wizualnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    ASYSTENT PROJECT MANAGERA

    Zakres zadań:

    • wsparcie Project Managera w prowadzeniu projektu,
    • przygotowywanie ofert dla Klientów,
    • wprowadzanie danych do systemu ERP,
    • wystawianie zleceń produkcyjnych,
    • przygotowanie analiz dotyczących prowadzonego projektu,
    • fakturowanie zamówień,
    • współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
    • zdolności interpersonalne,
    • umiejętność koordynacji zadań,
    • znajomość pakietu MsOffice,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Visotec Socha Sp. z o.o. w celu realizacji prowadzonego obecnie procesu rekrutacji”.

    Jeśli Pani/Pan chce, aby Pani/Pana dane osobowe były wykorzystane przez Spółkę także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Visotec Socha Sp. z o.o., Plac Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa.
    2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres pół roku od daty przekazania nam danych.
    4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
    5. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do przyjęcia i rozpatrzenia aplikacji. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach nie jest obowiązkowe. Jeżeli zgoda nie zostanie wyrażona, nie będziemy przetwarzać Pani/Pana danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.