Asystent spedytora

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    Nordsped Sp. z o. o. Sp. k. jest wiodącą polską spedycją, działającą na rynku krajowym i międzynarodowym. Założona w 2004 roku prężnie rozwija się i dziś już liczy 5 oddziałów zatrudniających ponad 50 osób. Naszą misją jest solidność, odpowiedzialność za powierzony towar oraz efektywność.

    W związku z dynamicznym rozwojem Nordsped Sp. z o. o. Sp.k., poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin
    bottom

    Główne
    obowiązki:

    • Organizowanie transportów krajowych / tabor - wywrotki/plandeki
    • Koordynacja i nadzór nad terminową realizacją zleceń
    • Bieżące utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z firmami transportowymi
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Sporządzanie raportów z przebiegu pracy dla przełożonych
    • Wyszukiwanie rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów transportu
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku spedycyjno-transportowym
    • Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji

    Oczekiwania:

    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem w komunikacji z klientami
    • Determinacja w realizacji postawionych celów
    • Umiejętności interpersonalne
    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
    • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
    • Mile widziane, lecz nie wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej Firmie
    • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży spedycyjnej
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii dostosowany do osiąganych wyników pracy
    • Dużą samodzielność pracy
    • Pracę w przyjaznym zespole oraz dobrą atmosferę
    • Pracę w godz. 8 – 16.
    • Umowę o pracę
    • Szkolenia, dofinansowania nauki języka obcego
    • Praca w centrum miasta

    Składanie
    aplikacji:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej informacji o firmie na stronie www.nordsped.com.pl

    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nordsped sp. z o.o. sp. k., zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, że:

    1. Administratorem danych osobowych jest Nordsped Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Bulwar Maurycego Beniowskiego 5 w Szczecinie (kod pocztowy: 70-642). Osoba kontaktowa – Marzena Wyka. Telefon kontaktowy – 91 462 32 77,e-mail – [email protected]
    2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji, w której bierze Pani/Pan udział.
    3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    4. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    5. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą udostępniane pracownikom działu HR, kadrze kierowniczej decydującej o zatrudnieniu oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa.
    6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
    7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych.
    8. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 m-cy, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 15 m-cy. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.