Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Sprzedaży

  • Częstochowa, śląskie
  • Asystent
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Liberty Poland S.A., grupa kapitałowa firmy Polkomtel Sp. z o.o. – operatora sieci telefonii komórkowej PLUS w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do zespołu sprzedażowego w punkcie sprzedaży na stanowisko:

    Twoje zadania:

    • Profesjonalna obsługa klientów
    • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
    • Doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów

    Nasze oczekiwania:

    • Zaangażowanie
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Znajomość obsługi komputera

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • Motywacyjny system wynagradzania
    • Pracę w firmie o bogatej ofercie handlowej
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.