Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z wiodących firm odzieżowych w Polsce. Cięgle rozwijając się poszukujemy entuzjastycznych osób, które wspólnie z nami będą budowały coraz lepszy wizerunek Royal Collection. Praca u nas, to praca wśród przyjaźnie nastawianych ludzi w otoczeniu dobrych jakościowo produktów. Pracując z nami, pracujesz z profesjonalistami i pasjonatami mody.

    Do naszych sklepów poszukujemy ludzi chcących poznawać i rozwijać się w branży modowej. Jeżeli moda jest dla ciebie czymś co cię pasjonuje, to jesteś idealną osobą do współpracy z nami.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    Asystent sprzedaży w Royal Collection to osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze Klienta, współpracująca z całym zespołem sklepu oraz osoba odpowiedzialna za system kasowy.

    Wymagania:

    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • nastawienie na realizację celów własnych i firmy,
    • inicjatywa w relacjach z klientem,
    • pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu,
    • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dobrze zorganizowanej firmie o wysokich standardach i zdefiniowanych procedurach,
    • atrakcyjną ścieżkę kariery, która zrobi z ciebie profesjonalistę w branży modowej,
    • pełną pasji i zaangażowania atmosferę,
    • poznawanie nowych trendów w modzie,
    • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy,
    • szkolenia produktowe i kompetencyjne.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów zatrudnienia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.