Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale e-commerce

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski, oferując szeroki wybór publikacji z zakresu prawa, podatków i ekonomii.
    Wśród produktów oferowanych przez Wydawnictwo można znaleźć również niezbędną literaturę akademicką, aplikacyjną i obcojęzyczną oraz bogaty wybór kursów i szkoleń organizowanych przez Beck Akademię.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    ASYSTENT W DZIALE E-COMMERCE
    nr ref. AS/ECOM/05/2018

    Lokalizacja: Warszawa

    www.ksiegarnia.beck.pl  |  www.beck.pl

    Główne zadania:

    • redagowanie i wprowadzenie treści w na stronie internetowej księgarni Wydawnictwa
    • aktualizacja oferty sprzedażowej na stronie e-księgarni Wydawnictwa
    • testowanie i sprawdzanie poprawności wprowadzanych zmian
    • wsparcie zespołu e-commerce

    Wymagania:

    • zainteresowania związane z e-commerce i nowymi narzędziami z zakresu digital marketingu
    • znajomość podstaw HTML i CSS (mile widziana)
    • znajomość języka polskiego pod względem stylistycznym
    • staranność i dokładność
    • poczucie estetyki
    • umiejętność pracy w zespole
    • status studenta (mile widziany)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
    • pakiet benefitów
    • pracę od poniedziałku do piątku
    • elastyczny czas pracy
    • pracę w młodym, ambitnym zespole z dużą wiedzą i doświadczeniem
    • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
    • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
    Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    W tytule korespondencji prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego.

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli:

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Wydawnictwa.