Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    International House Integra Sp. z o.o. – nieduża, prężnie działająca firma (z własnym biurowcem) z centrum Katowic – zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy (elastyczny grafik):
    Miejsce pracy: Katowice
    OBOWIĄZKI:
    • pełna administracyjna obsługa biura,
    • redagowanie pism urzędowych, nadzorowanie terminów sprawozdawczości urzędowej,
    • sporządzanie umów zleceń i rachunków do nich,
    • współpraca z biurem rachunkowym, kancelarią prawną, agentem ubezpieczeniowym,
    • podstawowa obsługa sprzedaży internetowej w serwisie OLX i Allegro (wystawianie aukcji, przygotowanie faktur, wysyłka towarów),
    • wystawianie faktur,
    • zdalne administrowaniem budynkiem biurowym w woj. opolskim (brak konieczności wyjazdów),
    • dodatkowe zadania zlecone przez zarząd.
    WYMAGANIA:
    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • min. dwuletnie (preferowane pięcioletnie) doświadczenie w pracy biurowej,
    • obowiązkowość i poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,
    • życzliwość i wysoka kultura osobista,
    • samodzielność i operatywność,
    • sprawność w redagowaniu korespondencji.
    OFERUJEMY:
    • umowę o pracę (pełen etat) z wynagrodzeniem ok. 3000,00 zł brutto + prowizja od sprzedaży internetowej,
    • elastyczne godziny pracy,
    • stabilność zatrudnienia,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • lokalizację miejsca pracy w centrum Katowic,
    • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.