Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka - Tłumacz

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 15.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Sołtysiński Kawecki & Szlęzak - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. k.

Renomowana Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak do swojego biura we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków asystentki-tłumacza należy:

Wykonywanie tłumaczeń na i z języka angielskiego.

Pomoc asystencko-sekretarska prawnikom współpracującym, a w szczególności:

  • Wykonywanie zleceń prawników współpracujących wynikających z bieżących potrzeb firmy i klientów.
  • Przyjmowanie interesantów i rozmów telefonicznych, prowadzenie terminarzy i obsługi spotkań z klientami.
  • Zbieranie, selekcjonowanie, przekazywanie i przechowywanie informacji dla prawników współpracujących.
  • Komputerowe przepisywanie tekstów umów, opinii, dokumentów itp.
  • Przygotowywanie wyjazdów służbowych.
  • Prowadzenie, załatwianie i ewidencjonowanie korespondencji.
  • Dbanie o porządek w sekretariacie i gabinecie prawników.
  • Przechowywanie akt i dokumentacji dotyczącej Biura i klientów oraz jej porządkowanie.
  • Dobra współpraca z innymi asystentkami oraz personelem administracyjnym kancelarii.
  • Przejmowania obowiązków podczas nieobecności innych asystentek.
  • Organizacyjne i techniczne zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej kancelarii z tytułem pracodawcy roku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony (min. 1,5 roku)
  • atrakcyjne warunki współracy
  • pakiet Multisport
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sołtysiński Kawecki & Szlęzak - Kancelarię Radców Prawnych i Adwokatów Sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sołtysiński Kawecki & Szlęzkak - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.