Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka - Tłumacz

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sołtysiński Kawecki & Szlęzak - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. k.

    Renomowana Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak do swojego biura we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Do zakresu obowiązków asystentki-tłumacza należy:

    Wykonywanie tłumaczeń na i z języka angielskiego.

    Pomoc asystencko-sekretarska prawnikom współpracującym, a w szczególności:

    • Wykonywanie zleceń prawników współpracujących wynikających z bieżących potrzeb firmy i klientów.
    • Przyjmowanie interesantów i rozmów telefonicznych, prowadzenie terminarzy i obsługi spotkań z klientami.
    • Zbieranie, selekcjonowanie, przekazywanie i przechowywanie informacji dla prawników współpracujących.
    • Komputerowe przepisywanie tekstów umów, opinii, dokumentów itp.
    • Przygotowywanie wyjazdów służbowych.
    • Prowadzenie, załatwianie i ewidencjonowanie korespondencji.
    • Dbanie o porządek w sekretariacie i gabinecie prawników.
    • Przechowywanie akt i dokumentacji dotyczącej Biura i klientów oraz jej porządkowanie.
    • Dobra współpraca z innymi asystentkami oraz personelem administracyjnym kancelarii.
    • Przejmowania obowiązków podczas nieobecności innych asystentek.
    • Organizacyjne i techniczne zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej kancelarii z tytułem pracodawcy roku
    • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony (min. 1,5 roku)
    • atrakcyjne warunki współracy
    • pakiet Multisport
    • prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sołtysiński Kawecki & Szlęzak - Kancelarię Radców Prawnych i Adwokatów Sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sołtysiński Kawecki & Szlęzkak - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.