Asystentka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IMAR Service Group (Agencja Pracy Tymczasowej nr rej. 114) dla swojego klienta, lidera w braży telefonii komórkowej, poszukuje kandydatki na stanowisko:

Asystentki
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: AS/01

Zadania:

  • wsparcie pracy Dyrektora Działu,
  • wsparcie w realizacji procesów administracyjno - kadrowych,
  • kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów, korespondencji.

Wymagania:

  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku asystentki,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i pogłębiania wiedzy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV e-mailem na adres:

rekrutacja@imar.com.pl

(podając w temacie e-maila numer referencyjny).

www.imar.com.pl

Agencja Pracy Tymczasowej nr rejestru 114/3

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez IMAR Service Group  w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z IMAR Service Group  oraz potencjalnym pracodawcom i współpracującym z nimi podmiotami trzecimi do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.  Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.