Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Mysłowice, śląskie
  • Asystent
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Mysłowice

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie i wspieranie codziennej pracy Zarządu
    • prowadzenie rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących
    • tworzenie raportów, prezentacji oraz zestawień na potrzeby przełożonych
    • koordynowanie obiegu oraz informacji w firmie
    • dbanie o zaopatrzenie Biura Zarządu w niezbędne artykuły
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i Zarządu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • dobra znajomość MS Office
    • zdolności analityczne
    • dokładność i staranność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • wysoki poziom kultury osobistej i biznesowej,
    • gotowość do dalszego kształcenia i rozwoju.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą pracę w zgranym i wspierającym się zespole
    • wysokie standardy pracy
    • niezbędne narzędzia pracy
    • dodatkowe ubezpieczenie
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego
    pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

    bottom