Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Auditor SCC

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DEKRA Certification Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie - światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania (normy ISO), badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce, z centralą we Wrocławiu, oddziałami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Szczecinie tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku od 2001 roku jest bezstronną i niezależną w decyzjach jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

Auditor SCC
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Auditowanie na zgodność ze standardem SCC.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym

- uprawnienia związane z pełnieniem funkcji w BHP (wykształcenie lub kursy)

- minimum 4 lata pełnoetatowego doświadczenia zawodowego w dziedzinie bezpieczeństwa

pracy

- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego jako specjalista w służbie BHP (po uzyskaniu

uprawnień)

- minimum 500 godzin udokumentowanej konsultacji/nadzoru BHP nad pracownikami

- szkolenia z technik, praktyk i metod audytowania wg ISO 19011 (np. auditor wewnętrzny,

auditor wiodący)

- minimum 5 dni szkoleń związanych z wymaganiami standardu SCC oraz norm PN-N-

18001:2004/OHSAS 18001:2007

- szkolenie z aktualnych wymagań prawnych w obszarze BHP (nie starsze jak z ostatnich 12

mcy)
- gotowość do podróży służbowych

-  dobra organizacja pracy

-  komunikatywność i  otwartość

Oferujemy:

-   umowa o współpracę

-   możliwość rozwoju zawodowego

-   pracę w stabilnej organizacji

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji” Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.