Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Auditor

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r.

Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach.

Auditor
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Poszukiwani Auditorzy:

  •  ZSZ – ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001
  • bezpieczeństwo żywności – ISO 22000, HACCP, IFS, BRC, FSSC, itd.
  • ISO 13485
  • bezpieczeństwo informacji – ISO 27001, itp.
  • IATF, VDA, narzędzia  + trenerzy z językiem angielskim
  • GMP+ B1, B2, B3, transport
  • BREEAM, LEED, negocjacje umów budowlanych, claim management

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min 4 lata pełnoetatowego doświadczenia zawodowego w wybranym obszarze

Oferujemy:

  • umowa o współpracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej organizacji

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV orz wpisanie obszaru specjalizacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji” Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się