Ta oferta pracy jest nieaktualna od 210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor Handlowy - Kontroler

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "Agnes" Spółka Cywilna

    Dynamicznie rozwijająca się, ogólnopolska sieć około 200 sklepów obuwniczych,
    z obuwiem z tzw. niskiej półki cenowej, poszukuje pracowników na stanowisko:

    Region: dolnośląskie
    Opis stanowiska:
    • Maksymalizacja sprzedaży w sklepach poprzez całodzienne przebywanie, sprzedaż, obsługę klienta, wprowadzanie oraz stałe podtrzymywanie w nich dobrych praktyk i standardów obsługi klienta (w tym szkolenie i kontrolowanie personelu sklepowego).
    • Obejmuje przede wszystkim przeprowadzanie wizytacji kontrolnych oraz badanie potencjału handlowego różnych sklepów i ich pracowników.
    Wymagania:
    • Dobra i praktyczna znajomość standardów obsługi klienta (najlepiej w branży obuwniczej lub pokrewnej) i technik sprzedaży oraz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży detalicznej (praca w sklepie z branży obuwniczej lub pokrewnej).
    • Predyspozycje i pozytywne nastawienie do pracy w aktywnym handlu detalicznym.
    • Dobrze rozwinięte umiejętności handlowe, umiejętność stosowania wiedzy w praktyce.
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
    • Dyspozycyjność.
    • Czynne prawo jazdy kat. B.
    • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej rozpoczęcia.
    Oferujemy:
    • Służbowy samochód, laptop oraz telefon.
    • Przyjazną atmosferę w zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez "Agnes" Spółka Cywilna Marek Reich, Dariusz Reich z siedzibą w Gdańsku."