Audytor IT

ING Bank Śląski S.A.O firmie

ING Bank Śląski S.A.

Sokolska 34

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Audytor IT

Numer ref.: MK_0073621

Twoje zadania:

  • Przygotowanie programów audytów
  • Przeprowadzanie audytu zgodnie z programem audytu
  • Ocenię mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem
  • Wskazywanie na istniejące w działalności Banku ryzyka oraz ich ocenę i proponowanie działań je ograniczających
  • Dostarczanie na czas, wysokiej jakości dokumentacji audytowej
  • Wsparcie w raportowaniu wyników prac do odpowiednich gremiów Banku

Nasze oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenia w obszarze audytu IT lub bezpieczeństwa IT / zarządzania ryzykiem IT / zarządzania infrastrukturą IT
  • Znajomość standardów i regulacji: COBIT, ITIL, GTAG, OWASP, ISO27000, PCI/DSS, NIST SP800, PSD2, UODO, Rekomendacji KNF
  • Doświadczenie w przynajmniej jednym z następujących obszarów: audyt IT, zarządzanie IT, bezpieczeństwo IT, zarządzanie projektami, Agile/Scrum, administracja systemami operacyjnymi, sieciami, bazami danych, wirtualizacja, rozwiązania chmurowe, kryptografia
  • Wysokie zdolności analityczne i wysokie umiejętności syntezy
  • Wykształcenie wyższe (preferowane IT)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Proaktywność, ciekawość, sceptycyzm i chęć podejmowania wyzwań
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mile widziane:

  • Certyfikacja CISA lub CIA / CISM / CRISC / CISSP

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy