Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS

    Audytor IT

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • udział w rocznej ocenie ryzyka i procesie tworzenia planu audytu,
    • wykonywanie badań audytowych, zgodnie z przyjętą metodyką audytu,
    • zarządzanie powierzonymi zadaniami, aktualizacja postępów oraz koordynacja prac na poszczególnych etapach procesu we współpracy z innymi członkami zespołu,
    • dokumentacja wykonanej pracy,
    • identyfikacja obszarów wymagających usprawnienia, przygotowanie propozycji planów działania i raportowanie do prowadzącego badanie,
    • prezentacja wyników badania wybranych obszarów przed prowadzącym badanie oraz Dyrektorem Departamentu Audytu Dużych Banków,
    • wsparcie przy opracowaniu wstępnej wersji raportu z badania,
    • uczestniczenie w usługach doradztwa w określonym zakresie, zgodnie z przyjętą metodyką audytu,
    • zgłaszanie potrzeb wprowadzenia nowych lub modyfikacji istniejących procedur/procesów realizowanych przez Departament.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne),
    • doświadczenie na stanowiskach związanych z kontrolą, audytem i / lub 2-letnie doświadczenie w pracy w bankowości/instytucjach finansowych w obszarze IT,
    • praktyczna znajomość regulacji i dobrych praktyk w zakresie organizacji obszarów IT,
    • znajomość Prawa Bankowego oraz regulacji nadzorczych i ostrożnościowych dla instytucji finansowych,
    • dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, doświadczenie w audytach procesowych lub audytach opartych o ryzyko.

    Dodatkowo oferujemy:

    • ścieżkę certyfikacji zawodowej CISA,
    • pracę zdalną w wymiarze około 20% czasu pracy,
    • ograniczona ilość wyjazdów, ok. 80-90% czasu pracy w Warszawie, w siedzibie Spółdzielni SOZ BPS,
    • Pakiet benefitów: Multisport Plus i opieka medyczna Luxmed.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.