Automation Service Supervisor

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Menedżer
Dla naszego Klienta - przedsiębiorstwa produkcyjnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Automation Service Supervisor.
Automation Service SupervisorNumer ref.: 191328/6143

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i rozwój podległego zespołu inżynieryjnego,
  • diagnozowanie, usuwanie i analiza awarii i usterek w zakresie automatyki,
  • rozpoznawanie potrzeb szkoleniowych podległego zespołu,
  • rozdzielanie i delegowanie zadań, planowanie pracy i odpowiedzialność za terminowe realizacje zleceń,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • nowe uruchomienia linii i gniazd produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowana Automatyka i Robotyka),
  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami Automatyków,
  • znajomość systemu SAP,
  • znajomość sterowników marki Siemens (rodzina S7).

 Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie pracownicze,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport,
  • bony świąteczne i świadczenia socjalne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy