Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Elektryk

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TECHGLASS jest dostawcą produktów i usług dla przemysłu szklarskiego.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Montaż szaf sterowniczych,
    • Testowanie szaf sterowniczych przed uruchomieniem,
    • Montaż tras kablowych,
    • Instalacja i podłączanie elementów automatyki,
    • Uruchamianie systemów automatyki,
    • Programowanie falowników,
    • Konfiguracja urządzeń pomiarowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne, elektryczne,
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych) ok. 50% czasu pracy,
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • Doświadczenie w zakresie montażu szaf sterowniczych, tras kablowych itp.,
    • Praktyczna wiedza z zakresu elektrotechniki i elektroniki,
    • Umiejętność programowania i obsługi falowników będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość programów CAD będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

    Prosimy o przysłanie CV klikając w przycisk:

    Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w siedzibie firmy,
    przy ul. Zygmunta Starego 124 w Krakowie (lub telefonicznie).

    Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883

    bottom