Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Glinojeck, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim obecnym pod marką DIAMANT.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
    Automatyk
    Miejsce pracy:
    Cukrownia Glinojeck
    Praca w systemie zmianowym

    Główne zadania:

    • wykonywanie prac remontowych w obszarze automatyki
    • wykonywanie montażu, podłączanie i uruchamianie instalacji z zakresu automatyki
    • dokonywanie kalibracji, konfiguracji i obsługi sterowników i paneli operatorskich
    • projektowanie prostych układów automatycznej regulacji
    • odpowiedzialność za właściwe użytkowanie oraz konserwację narzędzi i przyrządów pomiarowych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie średnie techniczne, preferowane z zakresu Elektryki, Mechatroniki, Mechaniki
    • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
    • zaangażowanie i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, znanej firmie o uznanej pozycji na rynku
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika (dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w trudnych życiowo sytuacjach, inne)

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    www.diamant.pl

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).