Automatyk

  • Ozorków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Prężnie rozwijająca się firma – międzynarodowy koncern, producent papieru dekoracyjnego oraz folii finish dla przemysłu meblowego i drzewnego, posiadający zakłady w Europie, Azji i Ameryce Północnej poszukuje do pracy osobę na stanowisko:
Automatyk
Miejsce pracy: Ozorków

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe: preferowany kierunek studiów –  automatyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn),
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu,
  • Wiedza fachowa z zakresu techniki automatyki przemysłowej, znajomość sterowników PLC, falowników, serwonapędów oraz umiejętność ich diagnozowania i programowania (Siemens)
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • Otwartość na zmiany, innowacyjność.
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek maszyn produkcyjnych
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji, mile widziane w zakresie dozoru
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy

Obowiązki:

  • Utrzymanie maszyn w ruchu produkcyjnym – regulacje, konserwacje  i przeglądy
  • Skuteczne usuwanie awarii i usprawnianie maszyn
  • Weryfikacja, określenie stanu technicznego maszyn,
  • Modernizacja urządzeń,
  • Kontakty z serwisem zewnętrznym,
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji,
  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
  • Dokonywanie analizy występowania awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pełne wsparcie oraz wdrożenie na stanowisko pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji
  • Dodatkowe benefity - karta Multisport, opieka medyczna, ZFŚS, obiady w kantynie

Oferty pisemne ( podanie, list c. v. ) z klauzulą o ochronie danych osobowych, prosimy składać na adres INTERPRINT Polska Sp. z o.o. 95-035 Ozorków, ul. Adamówek 37a, nr fax. ( 42 ) 714-09-99 klikając przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 )”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się