Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Ozorków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prężnie rozwijająca się firma – międzynarodowy koncern, producent papieru dekoracyjnego oraz folii finish dla przemysłu meblowego i drzewnego, posiadający zakłady w Europie, Azji i Ameryce Północnej poszukuje do pracy osobę na stanowisko:
    Automatyk
    Miejsce pracy: Ozorków

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe: preferowany kierunek studiów –  automatyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn),
    • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu,
    • Wiedza fachowa z zakresu techniki automatyki przemysłowej, znajomość sterowników PLC, falowników, serwonapędów oraz umiejętność ich diagnozowania i programowania (Siemens)
    • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
    • Otwartość na zmiany, innowacyjność.
    • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek maszyn produkcyjnych
    • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji, mile widziane w zakresie dozoru
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Prawo jazdy

    Obowiązki:

    • Utrzymanie maszyn w ruchu produkcyjnym – regulacje, konserwacje  i przeglądy
    • Skuteczne usuwanie awarii i usprawnianie maszyn
    • Weryfikacja, określenie stanu technicznego maszyn,
    • Modernizacja urządzeń,
    • Kontakty z serwisem zewnętrznym,
    • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac,
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji,
    • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych
    • Dokonywanie analizy występowania awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Pełne wsparcie oraz wdrożenie na stanowisko pracy
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji
    • Dodatkowe benefity - karta Multisport, opieka medyczna, ZFŚS, obiady w kantynie

    Oferty pisemne ( podanie, list c. v. ) z klauzulą o ochronie danych osobowych, prosimy składać na adres INTERPRINT Polska Sp. z o.o. 95-035 Ozorków, ul. Adamówek 37a, nr fax. ( 42 ) 714-09-99 klikając przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 )”.