Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Polkowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Leadec Sp. z o. o. w Polsce, jest przedsiębiorstwem należącym
    do niemieckiej grupy Leadec. Z ponad 200 oddziałami na całym
    świecie i prawie 16 600 pracownikami, Leadec jest jednym
    z wiodących dostawców usług technicznych dla przemysłu.

    Automatyk – Polkowice

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleniowy)
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Pakiet sportowy

    Zakres obowiązków:

    • Usuwanie awarii maszyn
    • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (preferowane: automatyk/mechatronik)
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • Mile widziane uprawnienia: SEP do 1kV

    Osobom, które dołączą do naszego zespołu, oferujemy interesującą i samodzielną pracę, szkolenia, wymianę doświadczeń, możliwość rozwoju oraz wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

    Zainteresowane osoby  prosimy o przesłanie drogą elektroniczną aplikacji zawierających CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Leadec Sp z o. o. Oddział Polkowice, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)"