Automatyk

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 22.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wspólnie z firmą o kapitale amerykańskim, zajmującą się produkcją armatury, poszukujemy na stanowisko:
    Automatyk

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Szybkie i skuteczne naprawy zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn
    • Prowadzenie regularnych przeglądów prewencyjnych oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z ustalonym harmonogramem
    • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały niezbędne do realizacji napraw
    • Możliwość wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających linię produkcyjną z zakresu automatyki

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub techniczne z doświadczeniem w pracy na stanowisku elektryk/elektromechanik,
    • Praktyczna znajomość zagadnień utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym potwierdzona doświadczeniem zawodowym,
    • Uprawnienia SEP do 1kV (posiadanie uprawnień na napięcia wyższe będzie dodatkowym atutem),
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych,
    • Znajomość języków programowania sterowników PLC (będzie dodatkowym atutem)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w firmie o zagranicznym kapitale
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • System prowizyjny 10% od wynagrodzenia miesięcznego, premie roczne
    • Pracę w systemie 4-brygadowym
    • Szkolenia związane z potrzebami podwyższania kompetencji w firmie
    • Kartę Multisport
    • Wczasy pod gruszą, dofinansowanie obozów i zimowisk dzieci pracowników, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
    • Nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, jogurty,
    • Zakup pracowniczy ubioru
    • Możliwość zakupienia produktów firmy w cenach pracowniczych
    Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

    Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji: http://www.apvector.pl/rodo.htm

    • Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

    AP VECTOR Sp. z o.o. Sp. k. mającą siedzibę w Poznaniu, ul. Reymonta 9, NIP: 7792426148, REGON: 360126452, KRS: 0000530968, mającą uprawnienia Ministra Gospodarki i Pracy wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod Nr 11459,

    • Może się Pan/Pani skontaktować z administratorem danych osobowych pod adresem email [email protected],

    • Pana/Pani dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 22(1) § 1 KP będą przetwarzane w celu:

    a) realizacji procesu rekrutacji w ramach obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych (podstawa prawna:22(1) § 1 KP w zw. z art.6 ust.1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO),

    • podanie danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji, podane dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wzięcia udziału w procesie rekrutacji,

    b) jeżeli wyrazi Pan/Pani wcześniej wymienioną zgodę, przysługiwać będzie Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, zgodę można cofnąć w następujący sposób: (np. pisząc email na adres [email protected]),

    • Przewidywane kategorie odbiorców danych osobowych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, Klienta zgłaszającego ofertę rekrutacyjną.

    • Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

    • Ma Pan/Pani prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.

    • Przysługuje Panu/Pani także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane przez Administratora są niezgodne z RODO.

    • Pana/Pani dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy w celu weryfikacji prawidłowości podanych danych, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.