Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Back-end Developer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koffeecup Poland Sp. z o.o.

    Jesteśmy wielokrotnie nagradzana agencja produkcji cyfrowej z silnym naciskiem na technologię.

    W naszym dorobku znajdują się projekty tworzone dla jednych z największych agencji na świecie dla najbardziej rozpoznawalnych marek. W oparciu o najnowsze dostępne technologie oraz nasza wiedze i kreatywności staramy się stworzyć kompletne rozwiązania dla naszych klientów.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Twoim zadaniem będzie rozwój już istniejących oraz tworzenie platform Webowych od zera, pisanie API oraz integracje z systemami zewnętrznymi.

    Wymagany język angielski na poziomie komunikatywnym.

    Wymagania:

    Doswiadczenie/znajomość:

    • AWS
    • Docker
    • Git
    • Composer
    • Rest API
    • PHP 7
    • MySQL
    • Shell scripting
    • Symfony 2/3
    • Doctrine 2

    Mile widziane:

    • Node.js

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • wybór preferowanej formy zatrudnienia
    • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
    • długoterminowe i interesujące projekty
    • udział w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie
    • atrakcyjną lokalizację biura
    • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.