Logo Pracuj.pl

5 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

EMAKO.PL

Tadeusza Kościuszki 29

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • REST

  • HTTP

  • Git

Mile widziane

  • AWS

  • Docker

System operacyjny

O projekcie

W dziale EMAKO IT opracowywane są rozwiązania skalujące sprzedaż i rozwój systemów e-commerce. Pracujemy w sposób zwinny, na dużych platformach (zarówno polskich, jak i zagranicznych), integrując je między sobą, wykorzystując przy tym najnowsze technologie i narzędzia.

Jeśli cenisz sobie atmosferę daleką od korporacyjnych standardów - dołącz do nas, czekamy na ludzi takich jak Ty!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania zapewniającego integrację danych pomiędzy systemami za pomocą API w oparciu o technologie chmurowe (AWS)
  • Pisanie skryptów wspierających codzienną pracę pozostałych działów w firmie
  • Automatyzacja zadań
  • Wsparcie w opracowywaniu i korzystaniu z aplikacji internetowych do użytku wewnętrznego
  • Diagnostyka poprawności działania aplikacji wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania obiektowego w języku Python
  • Swobodne korzystanie z protokołu HTTP oraz REST
  • Umiejętność tworzenia optymalnych zapytań SQL (głównie dialekt MySQL)
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT (GitHub / GitLab),
  • Znajomość shella w Linuksie w zakresie uruchamiania prostych komend
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Doświadczenie w pracy nad podobnymi projektami
  • Znajomość realiów i zagadnień związanych z e-commerce
  • Znajomość AWS i Dockera
  • Umiejętność współpracy w ramach projektu agile’owego
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami „nietechnicznymi”

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • product owner
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • testy jednostkowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju przedsiębiorstwa i tworzonego w nim oprogramowania
  • Możliwość poszerzenia praktycznego doświadczenia w korzystaniu z nowoczesnych technologii i narzędzi programistycznych
  • Zdobycie doświadczenia w dziedzinie obsługi oraz oprogramowania handlu internetowego
  • Wzmacnianie dobrych praktyk programowania dzięki Code Review przeprowadzanym przez doświadczonych członków zespołu
  • Niekorporacyjna atmosfera (tworzymy oprogramowanie na użytek własny firmy - nie mamy zewnętrznych klientów!)
  • Elastyczne godziny pracy (praca w biurze w centrum Wrocławia z możliwością częściowej pracy zdalnej)
  • Praca hybrydowa (minimum pół etatu pracy z biura)
  • Opieka medyczna (Medicover), dofinansowanie do pakietu Multisport, dofinansowanie do posiłków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa zdalna

4

Zatrudnienie

Technologie których używamy:

  • Python
  • REST / GraphQL API
  • SQL (MySQL / SQLite / Google BigQuery)
  • Amazon Web Services
  • Linux, GIT, Bash, Docker
  • Platformy e-commerce: Shopify, PlentyMarkets, IAI, Shoptet

EMAKO to firma e-commerce działająca w branży artykułów wyposażenia wnętrz. Nasze produkty trafiają do Klientów w całej Europie. Regularnie wdrażamy ciekawe projekty sprzedażowe. Naszym Klientom z Polski i innych krajów Europy zapewniamy pełną obsługę posprzedażową na wysokim poziomie.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak kreatywność, zaangażowanie, praca zespołowa oraz innowacyjność. Stawiamy na swobodną atmosferę pozbawioną korporacyjnej sztywności.

Jesteśmy zespołem otwartym na ciekawe i ambitne pomysły, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pracując z nami, będziesz miał możliwość realizowania różnorodnych projektów, przy współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin e-commerce.

Backend Developer, Tadeusza Kościuszki 29, Stare Miasto, Wrocław