Ta oferta pracy jest nieaktualna od 299 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Badacz UX

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT.  Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Badacz UX
    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: AOP/BUX/ZD/11/P

    Obowiązki:

    • Planowanie procesu badawczego dla projektów razem z klientem
    • Projektowanie i przeprowadzenie badań user experience (jakościowych i ilościowych)
    • Walidacja hipotez projektowych
    • Przygotowywanie rekomendacji projektowych i strategicznych
    • Projektowanie i prowadzenie warsztatów
    • Wsparcie UX designerów i analityków biznesowych w procesie projektowym
    • Analiza ekspercka aplikacji pod kątem użyteczności

    Wymagania:

    • Samodzielność w obsłudze projektowej zagranicznego klienta
    • Minimum 3 lata na podobnym stanowisku (UX researcher, specjalista ds. badań etc.), poparte realizacjami badawczymi, m.in. z zakresu user experience
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu różnorodnych badań: jakościowych, ilościowych, etnograficznych, desk research, analiz eksperckich
    • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
    • Wysoki poziom inteligencji emocjonalnej
    • Wnikliwość i wysoka motywacja, by odkryć realne potrzeby biznesu i użytkowników
    • Skrupulatność i dokładność
    • Umiejętność przekazywania wyników z badań w sposób zwięzły i przystępny dla odbiorców, umiejętność prowadzenia prezentacji
    • Zainteresowanie internetem jako medium i dziedziną user experience
    • Płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie (prowadzenie warsztatów i wywiadów, przygotowywanie materiałów badawczych i raportów)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z UX designerami oraz analitykami biznesowymi

    Oferujemy:

    • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
    • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet rekreacyjno- sportowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Badacz UX.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.