Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Barista - Kelnerka

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PirxBud Anna Białas

    Nowo powstająca w centrum Gemini Park Tychy, ekskluzywna kawiarnia sieciowa, poszukuje pracowników na stanowisko:

    Barista - Kelnerka - praca w kawiarni So! Coffee

    Miejsce pracy: Tychy
    Numer referencyjny: SO! Coffee Tychy

    Poszukujemy osób otwartych, uśmiechniętych, chętnych do pracy z ludźmi oraz potrafiących pracować w zespole. Praca od już.

    Obowiązki osoby na tym stanowisku:

    • najwyższa jakość obsługi Gości kawiarni, zgodnych ze standardami sieciowymi,
    • przygotowanie napojów i posiłków zgodnie z menu,
    • obsługa kelnerska
    • dbanie o czystość kawiarni

    Wymagania. Oczekujemy:

    • dyspozycyjności
    • odpowiedzialności
    • wysokiej kultury osobistej
    • mile widziane doświadczenie baristyczne
    • mile widziana znajomość języków obcych

    Oferujemy:

    • profesjonalne, miesięczne szkolenie baristyczne
    • dogodne godziny pracy
    • przyjazną atmosferę
    • atrakcyjne wynagrodzenie - 13 zł netto (na rękę) na godzinę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PirxBud z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Jana Dzierżona 12 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PirxBud z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Jana Dzierżona 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.